Guma na Cvičení - Booty Band - M - Leaves

Prémiová Textilní odporová guma

Tato textilní posilovací guma slouží na posilování hýždí a stehen. Guma je naprosto ideální k posílení celé spodní části těla.

449 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Guma na Cvičení - Booty Band - M - Leaves
Rychlost dodání
Dodání do 2 dnů
Zásilkovna
Doprava na Zásilkovnu zdarma
při objednávce nad 900 Kč
odeslání každý den
Balíčky odesíláme 2x denně

Detailní popis produktu

Po prvních výsledcích, které se dostaví už po pár dnech cvičení, si gumu zamilujete. Obsahuje protiskluzové pásky. Poslední, co by vás trápilo, je zařezávání se gumy do nohou. S touto novou technologií si cvičení budete zase užívat.

Je skladná a vleze se naprosto všude. Jakmile už jednou booty band vlastníte, tak se z cvičení na dovolené nevymluvíte. Na rozdíl od těžkých činek si určitě své místo v kufru najde. 

M – Medium – Střední (37 cm), odpor 20–25kg

  • Textilní guma
  • Stylový design s motivem tropických listů
  • Guma je vyrobena z kvalitního pružného materiálu 
  • Obsahuje na vnitřní straně protiskluzové pruhy
  • Šířka gumy: 8 cm
  • Guma je vhodná pro začátečníky i profesionály. Začátečníkům doporučujeme volit snadnější cviky, než si na gumu plně zvyknete.

 

Hledáte inspiraci pro cvičení? Skvělá Sami Clarke, profesionální fitness trenérka, vám ukáže jak gumu správně používat, abyste dosáhli toho nejlepšího výsledku. 

 

 

Pořád váháte, kterou gumu na cvičení zvolit? Připravili jsme pro Vás článek, jenž Vám poradí s výběrem. Určitě nás můžete také kontaktovat na info@wawae.cz a rádi Vám pomůžeme.